Výběr produktů

Ako vybrať kamerový systém?

Jak vybrat kamerový systém?

Vyberáte kamerový systém? Pripravili sme pár bodov, ktoré celý proces uľahčia. Radi pre vás tiež zadarmo vymyslíme a odporučíme riešenie na mieru, vďaka službe, ktorý je zadarmo: Asistovaný výber tovaru na nejkam.cz

Pri výbere kamerového systému PATRONUM je potrebné zvážiť niekoľko faktorov, ktoré ovplyvnia výslednú kvalitu a funkčnosť systému.

Akú technológiu kamerového systému vybrať?

Ako vybrať kamerový systém? v prevažnej väčšine prípadov nabáda na použitie finančne vhodnejšie AHD technológie. Avšak rozdiely medzi AHD a IP systémami sú dnes tam mizivé, že nemožno jednoznačne povedať, ktorá je v hodnejšej. Všeobecne sa však dá povedať, že pre jednoduchšie kamerové systémy je vhodnejšia AHD technológia a pre kamerové systémy napríklad pre viac budov je IP jednoznačnou voľbou. Viac informácií sme pripravili do ďalšieho článku.

Akú vybrať technológiu

Akú bezpečnostnú kameru vybrať?

Vieme, že vám s počtom rôznych kamier môže ísť už hlava okolo, najmä potom, keď nemáte žiadne skúsenosti. Preto v rámci našej ponuky nájdete ucelený rad kamier pre každé priestranstvo.

Porovnanie bezpečnostných kamier

Montáž a sprevádzkovanie

Ako sme už spomínali, všetky naše kamerové systémy navrhujeme tak, aby ste ich mohli nainštalovať a sprevádzkovať sami. Vďaka rozsiahlej podpore pre produkty PATRONUM vás nič nezaskočí. Pokiaľ si ani tak netrúfnete na montáž svojpomocne, môžete osloviť niektorého našich inštalačných partnerov.

Portál podpory PATRONUM®

Sledovanie kamerového systému odkiaľkoľvek

V dome - obraz môžete sledovať napríklad na televízii. Záznamové zariadenie je možné umiestniť priamo k televízii alebo napríklad do technickej miestnosti a pomocou VGA alebo HDMI kábla spojiť s televízorom. Jednoducho potom prepnete zodpovedajúci vstup na TV a uvidíte kompletné dianie v zornom poli kamier. Samozrejme aj v rámci domácej siete na PC, tabletoch a mobilných telefónoch.

Mimo domov - kamerové systémy PATRONUM môžete ľahko pripojiť k internetu, a tak môžete sledovať živý obraz alebo záznam prakticky odkiaľkoľvek pomocou smartfónu, tabletu alebo PC. Unikátnou výhodou systémov PATRONUM je tiež P2P pripojenie, ktoré nevyžaduje obstaranie pevnej IP adresy.

Portál podpory PATRONUM®

Legislatíva prevádzky

Prevádzka kamerového systému so záznamom, ktorý monitoruje iba váš majetok (pozemok a prípadne bezprostredné verejné priestranstvo), nepodlieha žiadnej legislatívnej úprave - nie je teda nutná žiadna registrácia

Portál podpory PATRONUM®

Ako vybrať? Ako vybrať kamerový systém? ?

Prečo zvoliť kamerový set PATRONUM®?

Nekupujete si len špičkový kamerový systém, ale aj špičkovú podporu, kvalitný a bezpečný softvér pre vzdialené sledovanie.