IP kamerové systémy - Počet kamer v systému - 4 kamery

Profesionálne sety kamerových systémov postavené na digitálnej IP technológii sú špičkou medzi produktmi v našej ponuke. Na výber máte z mnohých druhov, počtu kamier a ich rozlíšenia. Sety delíme podľa technickej úrovne na HOME IP kamerové systémy, ktoré sú navrhnuté s dôrazom na cenu, avšak pri zachovaní kvality PATRONUM® a ďalej na PROFI IP kamerové systémy, ktoré reprezentujú súčasnú technologickú špičku. Tieto sety staviame z voľnopredajných komponentov najvyššej technologickej úrovne a vybavenosti. Snímacie čipySony® STARVIS ™, sú zárukou špičkového obrazu za všetkých svetelných podmienok s maximálnym FPS. V kombinácii s AI funkciami a pokročilými adaptívnymi IR prísvitmi, vstavanými mikrofónmi, hliníkovými telami kamier, aktívnym PoE napájaním priamo z rekordéra (Swtiche) a vzdialeným dohľadom na mobiloch a PC bez nutnosti verejné IP adresy sú tieto sety špičkou na slovenskom trhu. Zabezpečte svoj domov, kanceláriu alebo komerčné priestory s našimi inteligentnými a užívateľsky prívetivými systémami.

  • HOME IP kamerové systémy - Kompletné "krabicové riešenie" za veľmi priaznivú cenu so základnými funkciami a možnosťou vzdialeného on-line dohľadu a správy na PC a mobilných zariadeniach.
  • PROFI kamerové systémy - Najširšia ponuka kamerových systémov v SR s možnosťou výberu počtu, tvaru a farby kamery, IR dosvitu, rozlíšenia, dĺžky kabeláže, konektorov a kapacity pevného disku + ZADARMO doživotná podpora, aktualizačný zoznam a predĺženie záruka . Všetky komponenty v maximálnej možnej kvalite a technickej vybavenosti použitých komponentov značky PATRONUM®. Vhodné pre tých, ktorí to myslia s kamerovým systém pre svoj objekt naozaj vážne.

Všetky ponúkané kamerové systémy sú navrhnuté ako pre profesionálnu inštaláciu, tak aj pre samoinštaláciu bez potreby vlastniť nejaké špeciálne náradie.

Prečo zvoliť PATRONUM®? Naša značka je synonymom pre inováciu a kvalitu v oblasti bezpečnostných technológií. Zákazníci si vyberajú PATRONUM® pre ich neprekonateľnú kombináciu vysokého výkonu, spoľahlivosti a užívateľskej prívetivosti. Navyše, naša zákaznícky servis je vždy pripravený poskytnúť odbornú pomoc a podporu.