Kamerový systém na dom 🏠

Vonkajšie kamerové systémy so záznamom pre rodinné domy sa stávajú stále populárnejším doplnkom nielen pre nové domy, ale sú taktiež ľahko inštalovateľné do existujúcich rodinných domov. Naša široká paleta kamerových systémov je organizovaná podľa typu technológie. Ďalej si môžete systémy upresniť podľa počtu kamier, ich designu a rozlíšenia. Každý domov má svoje špecifické potreby a každý zákazník má individuálne preferencie čo do počtu a typu bezpečnostných kamier, a preto prenechávame rozhodnutie o konečnom výbere na vás.

Akú vybrať technológiu kamerového systému na dom?

AHD kamerové systémy sú pre rodinné domy a domy všeobecne dlhodobo obľúbenou voľbou vďaka svojej cenovej dostupnosti, dostatočným funkciám a jednoduchej inštalácii do väčšiny domácich prostredí. Nedávno sa však aj v týchto inštaláciách začínajú presadzovať IP kamerové systémy, ktoré sa vyznačujú takmer neobmedzenými možnosťami v oblasti infraštruktúry na prenos dát z kamier do nahrávacích zariadení. Ďalšie informácie na túto tému nájdete v našom článku.

Články

Kamerový systém pro rodinný dům paní Barbory

Kamerový systém pro rodinný dům paní Barbory

Majitelka požadovala instalaci kamerového systému pro nově postavený moderní rodinný dům (cca 200m2) s garáží a plochou střechou. Byla kladená důraz na kamery s vysokým rozlišením a IP technologií, které umožňují vzdálené sledování a upozorňování, a zároveň by měly být kompatibilní se systémem LOXONE, který bude celý dům řídit.

Riadca výberu kamerového systému

Ako vybrať kamerový systém pre rodinný dom

Ako vybrať kamerový systém pre rodinný dom

Kamerový systém na rodinný dům je dnes již standardem jak pro novostavby, tak pro starší domy. Kamerové systémy PATRONUM pomáhají chránit majetek a zdraví rodin již na tisících rodinných domech v Česku a na Slovensku. Možnost kompletní on-line správy, kvalitní software v ceně, AI funkce, špičková technická úroveň, česká podpora, snadná instalace a prodloužená záruka jsou u našich setů samozřejmostí.