O nás

najkam.sk

Už od roku 2007 sme špecialisti na kamerové systémy s výhradným zastúpením značky PATRONUM pre SR. Disponujeme širokou ponukou a skladovou dostupnosťou produktov pre kamerové systémy a príslušenstvo, ktoré si môžete objednať na našom eshope a nechať doviesť do 24h preferovaným dopravcom všade po ČR a SR, osobne vyzdvihnúť v centrálnom sklade v Horných Počerniciach pri Prahe , prípadne môžete pre konzultácie alebo testovanie tovar navštíviť náš showroomu vo Vlašimi (nedá nakupovať).

Našu prácu robíme každý deň rukami, hlavou a aj srdcom! Veríme, že ich to oceníte! ;-)

Čo vieme ponúknuť?

Vyváženú ponuku TOP produktov značky PATRONUM, WESTER DIGITAL atď. Nechceme súťažiť s nadnárodnými výrobcami a predajcami kamerových systémov, ale sústredíme sa prevažne na individuálny prístup k českému - slovenskému zákazníkovi a ponúkame produkty preverené kvality za bezkonkurenčné ceny. Vieme ponúknuť kompletné sety kamerových systémov pre jednoduchú svojpomocnú montáž aj zostavenie profesionálneho individuálneho systému vr. montáže.

Nie je umenie predať kontajner lacnej nekvalitnej elektroniky, ale ponúknuť kvalitu a spoľahlivosť a presvedčiť tak zákazníka, aby sa k nám rád vracal a ďalej nás odporúčal.

Prečo nás?

Kúpou kamerového systému neobrážite len komponenty pre jeho stavbu, ale aj sofistikovanú technickú podporu a mnoho materiálov a videonávodov, vďaka ktorým je montáž kamerového systému hračkou aj pre neskúsených. Neustále testujeme a vyvíjame nové produkty, aby sme ponúkali len to, čo zodpovedá našim prísnym pravidlám na kvalitu, životnosť a dizajn. Do výrobného a nákupného procesu nezapájame žiadne veľkoobchody, sprostredkovateľov alebo ďalších obchodníkov, vďaka tomu eliminujeme zbytočné náklady, ktoré mnohí z našich konkurentov jednoducho prenášajú na zákazníkov. Myslíme pre-zákaznícky a hľadáme cesty, ako vám ušetriť zbytočné náklady! Stručne povedané, naše produkty sa predávajú za skutočnú cenu; výkon + nízka cena + technická podpora = spokojný zákazník.

Profesionála spoznáte tak, že robí väčšinou jednu vec, ale zato zakaždým s plným nasadením a na 100%.

2007

Založenie značky najkam.sk

Založenie značky nejkam.cz a prvého internetového obchodu, budovanie základnej ponuky a profilovanie sortimentu kamerových systémov a príslušenstva.

2009

Expanzia na SK

Naše obchodné aktivity sa nesústredia iba na domáci trh, ale expandujeme na Slovensko.

2010

PATRONUM®

Začiatok spolupráce so zahraničnými výrobcami a dodávateľmi bezpečnostných kamier a nadviazali úzke partnerstvo. V súčasnosti ponúkame produkty značky PATRONUM, ktoré poskytujú maximálnu kvalitu, spoľahlivosť, dlhodobú životnosť a špičkovú kvalitou použitých elektronických komponentov pre

2011

Nový eshop

Nasadený nový e-shop, ktorý umožňuje jednoduchší nákup pre české, slovenské, koncové a veľkoobchodné zákazníkov a montážne firmy.

2012

Nové priestory

Sťahujeme sa do nových, reprezentatívnejších priestorov s niekoľkonásobne väčšou plochou a lepším zázemím vr. showroome. Tu si môžete ponúkané produkty prezrieť, otestovať a zakúpiť. V predajni taktiež poskytujeme technické a odborné poradenstvo.

2013

HD-SDI

Nasadenie novej technológie kamerových systémov HD-SDI a IP technológií, ktoré vynikajú predovšetkým vysokým rozlíšením obrazu. V tomto roku som tiež založili samostatnú pobočku pre slovenských zákazníkov.

2014

AHD 720

Nástup prelomovej AHD technológie v rozlíšení 720p.

2015

Nový eshop a AHD 1080p

Nástup prelomovej AHD technológie v rozlíšení 1080p. Naskladnenie kompletného sortimentu. Nasadenie nového eshopu.

2016

Showroom v Benešove pri Prahe

Otvárame novú predajňu a showroom v Benešove pri Prahe. Väčšia skladová plocha a lepšia dostupnosť pre zákazníkov z Prahy. Rozšírenie ponuky AHD a IP kamier.

2017

4K rozlíšenie

Spúšťame nový eshop a nasadzujeme nové produkty do AHD a IP technológie s rozlíšením až 4K. Rozširujeme ponuku IP kamier a IP kamerových systémov a zavádzame vernostný systém.

2018

Rastieme

Sťahujeme sa do priestorov s 2x väčšou podlahovou plochou

2019

SONY Starvis

Modernizujeme eshop a zaraďujeme do ponuky nové produkty s TOP čipmi SONY SUPER STARVIS.

2020

Sklad 4000m2

Vďaka neustálemu rastu našej firmy sťahujeme centrálny sklad do Prahy, kde je k dispozícii 4000m2 skladovej plochy s možnosťou osobného odberu. Showroom sa presúva na novú adresu do mesta Vlašim.

2021

Príchod ďalšej generácii produktov

Príchod ďalšej generácii produktov PATRONUM vr. SMART zabezpečovacích systémov.

2022

Stále rastieme

Stále rastieme a dosahujeme maximálny obrat za celú dobu existencie.

2023

Nový eshop s možnosťou konfigurácie systému

Nové možnosti v oblasti customizácie kamerového systému zákazníkom.