Partnerstvo s LOXONE

Naša spoločnosť prešla v roku 2022 certifikáciou a stala sa partnerom spoločnosti LOXONE. Vďaka plnej kompatibilite kamerových systémov PATRONUM a systémov LOXONE vieme ponúknuť komplexné riešenie v zabezpečení a automatizácii vášho domu, firmy, vlastne akéhokoľvek objektu.

Chytrý a zabezpečený dom s Loxone a Patronum

O 50 000 úkonov menej, všetko pod dohľadom a viac času na život.

S Loxone sa váš dom či byt stane inteligentný. Bude ovládať techniku ​​tak, aby vám bolo dobre, boli ste v bezpečí a zároveň šetrili. Na to budete mať v každej miestnosti jednoduché ovládanie jedným tlačidlom. Ako bonus získate aplikáciu, s ktorou máte všetko pod dohľadom kdekoľvek na svete.

Funkcie a možnosti inteligentného domu

Loxone ponúka riešenie pre všetky funkcie šikovného domu. Skutočné kúzlo je v dokonalej súhre všetkých komponentov. Všetko o sebe vie, rozumie si a dokáže spolupracovať na základe zistených dát. Vďaka tejto kooperácii všetko v dome funguje bez kompromisov av kombinácii s kamerovým systémom PATRONUM.eu budete mať vždy 100% prehľad.

  • Zabezpečenie - vďaka plnej integrácii kamerových systémov PATRONUM do LOXONE systému nestratíte prehľad. S Loxone sa môžete spoľahnúť hneď na niekoľko rovín zabezpečenia: ochranu pred vlámaním, pred požiarom, pred únikom vody, pred vplyvmi počasia či ochranu súkromia.
  • Osvetlenie - Vďaka inteligentnému ovládaniu osvetlenia budete mať doma vždy tú správnu atmosféru v správny čas. Nebudete pritom potrebovať zástupy tlačidiel a ovládačov.
  • Tienenie - Žalúzie, rolety, markízy alebo iné typy tienenia môžu byť dokonale ovládané pomocou Loxone. Tým získate napríklad ochranu proti horúčave v lete av zime teplo zadarmo.
  • Kúrenie a klimatizácia - Užite si perfektnú teplotu v každej miestnosti bez zbytočných nákladov. Loxone bude riadiť vaše kúrenie a chladenie v dokonalej interakcii s tieniacou technikou.
  • Energia - S Loxone budete mať vždy prehľad a istotu, že všetky energie sú využívané maximálne efektívne. Nič nepobeží zbytočne a môžete napríklad uprednostniť vlastné zdroje.
  • Prístup - Navrhnite si riadenie prístupu podľa svojich predstáv: videointerkom so vzdialenou komunikáciou, NFC prívesky namiesto kľúčov, dočasné číselné kódy, automatické zastreženie a mnoho ďalšieho.
  • ďalšie funkcie - riadenie sáun, bazénov, výroby atď... systém LOXONE má nevyčerpateľnú škálu možností.

3d house icons create automation

V prípade záujmu o komplexnú ponuku nás kontaktujte .

viac na www.loxone.cz