Značka PATRONUM®

Česká značka venujúca sa kvalitným kamerovým systémom

PATRONUM®

Od roku 2010 sa PATRONUM® etablovala ako priekopnícky hráč v oblasti výroby a predaja kamerových systémov v Českej republike. Táto značka, nesúca symbol ochrany a bezpečia, je nielen dôkazom českého technologického pokroku, ale tiež významným príspevkom k posilneniu bezpečnosti a pohody občanov.

www.patronum.eu

Začiatky a rýchly rast

PATRONUM® bola založená s jediným cieľom: poskytnúť ľuďom spoľahlivý a vysoko kvalitný bezpečnostný systém. Od svojho založenia v roku 2010, sa značka rýchlo rozrástla a teraz pôsobí ako na domácom, tak na medzinárodnom trhu.

Stratégia PATRONUM® spočíva v tom, že kladie dôraz na kvalitu, inováciu a customer-service. Všetky ich produkty sú navrhnuté tak, aby boli nielen efektívne a spoľahlivé, ale aj jednoduché na použitie a inštaláciu.

Technológie a inovácie

Inovácie sú základným kameňom filozofie PATRONUM®. Spoločnosť je hrdá na svoj vývojový tím, ktorý sa neustále snaží vylepšovať a inovovať ich produkty, aby mohli ponúknuť zákazníkom čo najlepší zážitok.

Kamerové systémy PATRONUM® sa vyznačujú vysokou rozlíšenosťou obrazu, nočným videním, možnosťou vzdialeného prístupu a ďalšími technológiami, ktoré zaručujú maximálnu bezpečnosť. Spoločnosť tiež ponúka možnosť integrácie ich systémov do chytrých domovov, čo umožňuje používateľom ovládať a monitorovať svoje bezpečnostné systémy prostredníctvom chytrých zariadení.

SONY® STARVIS™

Kamery PATRONUM® využijú špičkové snímacie čipy pre maximálnu kvalitu obrazu.

Hliníkové šasi

Dizajnovo čisté a kovové telá kamier z hliníkovej zliatiny zaručujú odolnosť s dlhou životnosť.

Adaptívny IR prísvit

Skutočná tma nie je žiadny problém vďaka pokročilému adaptívnemu IR prísvitu, ktorý upravuje svoju intenzitu v reálnom čase na základe snímanej scény.

Jednoduchá inštalácia

Všetky kamerové systémy sú navrhnuté pre jednoduchú inštaláciu, ktorú si zvládnete urobiť aj sami.

Budúcnosť PATRONUM®

PATRONUM má za sebou úspešnú dekádu plnú rastu a inovácií. Napriek tomu sa ale spoločnosť nezastavuje a naďalej hľadá spôsoby, ako vylepšovať svoje produkty a služby.

V budúcnosti plánuje PATRONUM® pokračovať v rozvoji svojich technológií a produktov, s dôrazom na umelú inteligenciu a strojové učenie, ktoré by mohli priniesť ešte väčšiu bezpečnosť a efektivitu.

PATRONUM® sa tiež zameriava na rozširovanie svojej pôsobnosti na ďalšie trhy. S ich kvalitnými produktmi a silným zákazníckym servisom sa zdá, že táto česká značka má všetko, čo potrebuje, aby sa stala medzinárodne uznávaným hráčom v oblasti bezpečnostných systémov.

Od svojich skromných začiatkov v roku 2010, sa PATRONUM® stala synonymom pre kvalitu a inováciu v oblasti kamerových systémov. Ich príbeh je jasným dôkazom toho, ako môže česká technologická značka ovplyvniť svetový trh. A to je len začiatok, pretože horizonty PATRONUM® sú plné nových možností a sľubov.

Servis a podpora

Značka PATRONUM® tiež poskytuje vynikajúcu zákaznícku podporu a služby. Jej tím odborníkov v oblasti bezpečnostných technológií je pripravený pomôcť používateľom s akýmikoľvek otázkami alebo problémami, ktoré by mohli mať s ich kamerovým systémom. Okrem toho ponúka rôzne záruky a servisné programy, aby zabezpečila dlhodobú spoľahlivosť a výkon svojich produktov.

Celkovo sa dá povedať, že si vybrať kamerový systém PATRONUM® znamená získať vysokú kvalitu produktov, rozsiahlu ponuku a vynikajúcu zákaznícku podporu. To všetko umožňuje používateľom dosiahnuť maximálny výkon a spoľahlivosť svojich kamerových systémov a zvýšiť celkovú úroveň bezpečnosti svojho domu alebo firmy.

Veríme, že aj vy budete zdieľať rovnaké hodnoty, ktoré sa snažíme každý deň napĺňať a tento katalóg bude prvým krokom k našej dlhodobej spolupráci.