PROFI IP bezpečnostné kamery s AI - 1/2.8" SONY® STARVIS™ BSI CMOS WDR

Všetky IP bezpečnostné kamery českej značky PATRONUM® sú navrhnuté pre nekompromisné 24 /7 dohľad nad Vaším majetkom a sú jedny z najvybavenejších a najpokročilejších produktov v segmente IP kamier na slovenskom trhu. Vynikajú z hľadiska funkcií, kvality a technickej vybavenosti. Medzi zásadné technické prvky patria snímacími čipmi CMOS snímačmi. > posledná generácia, ktoré zaručujú špičkový obraz aj pri znížených hladinách svetla, pokročilý ADAPTÍVNY IR prísvit pre nočné videnie, AI funkcie pre detekciu vozidiel osôb a ich správanie, napájanie POE IEEE 802.3af alebo 12V DC, alebo vstavané citlivé mikrofóny pre snímanie zvuku. Kovová odolná šasi IP kamier z hliníkovej zliatiny spoločne s krytím IP67 zaručujú možnosť nonstop vonkajšej prevádzky. Slovenské webové rozhranie pre kompletnú správu je samozrejmosťou. Väčšina modelov tiež disponuje slotom pre MicroSD kartu do kapacity až 1000GB, ktorý kameru dokáže premeniť na nahrávacie zariadenie.

Kompatibilita s NVR nahrávacími zariadeniami PATRONUM zaisťuje bezproblémovú stavbu vlastného kamerového systému. Pre komunikáciu s ostatnými výrobcami zariadenia kamery podporujú Onvif, JPEG a RTSP stream. Vďaka inovatívnemu P2P< span> funkciu vzdialený dohľad nevyžadujú verejnú IP adresu, čo uľahčuje inštaláciu a používanie. O koncové šifrovanie pre bezpečné prenosy sa stará koncové SSL šifrovanie.

IP kamery PATRONUM sú tiež overené a kompatibilné so SMART HOME systémami LOXONE, FIBARO a NAS servermi Synology a ďalšie.

V našom článku Ako vybrať bezpečnostnú kameru sa môžete dozvedieť viac informácií o výbere bezpečnostnej kamery